RSS
Поиск по блогу
Рубрики
Вернуться на сайт YUDJES GROUP
Поиск по блогу

Публикации в рубрике «Новости»

Всего статей: 179
Нет комментариев
33
Новости

З 26 по 29 березня 2019 року в Києві відбудеться головна подія українського ринку дитячих товарів — Міжнародний Форум BABY EXPO. Цього року у програмі Форуму - виставки, startup перзентації,бізнес-конференція і триденний інтенсив. Детальніше — в анонсі.  

Міжнародний Форум BabyExpo 2019: чого чекати цього року
Нет комментариев
54
Новости

В Выставочном центре прошла 10 международная выставка рекламы и полиграфии. Десятки компаний и продукция на любой вкус - узнайте как это было в нашем фоторепортаже. 

Как это было: юбилейная выставка RemaDays Kiev
Нет комментариев
110
Новости

16 лютого у конгрес-холі Mercure успішно відбулася конференція Business fwdays'19. Конференція з чотирьох потоків і секції воркшопів привернула увагу майже півтисячі осіб. Читайте про що говорили спікери події. 

Що отримали учасники Business fwdays’19
Нет комментариев
422
Новости

Конференція з потоками, що допоможуть розібратися з усіма етапами побудови успішного бізнесу. 25 доповідей, досвід спеціалістів і 2 майстер-класи, які варті витраченого часу. Для підписників і читачів YUDJES GROUP, як завжди, подарунок.

Конференція Business fwdays 2019: чому не варто пропускати
Нет комментариев
229
Новости

8 грудня відбулася найбільша конференція з інтернет-маркетингу на Західній Україні. Як вести соцмережі, працювати з блогерами і оптимізувати SEO - про це і багато іншого йшлося на Lviv iCamp.

Квест, доповіді та вокршопи на Lviv iCamp 2018