RSS
Поиск по блогу
Рубрики
Вернуться на сайт YUDJES GROUP
Поиск по блогу

Статьи с тегом «конференция»

Всего статей: 31
Нет комментариев
41
Новости

17 мая, Харьков, Fabrica Space и масштабная конференция по digital-маркетингу - іDigital. Что это, почему стоит посетить и как не пропустить это событие — узнайте в анонсе. 

iDigital в Харькове - приходи прокачаться в digital!
Нет комментариев
36
Новости

В Киеве продолжается Международный Форум BabyExpo 2019 — самое крупное событие сферы ритейла детской продукции в Украине. Как постоянные инфопартнеры мероприятия мы подготовили небольшой фотоотчет.

Как это было: BabyExpo2019
Нет комментариев
341
Новости

З 26 по 29 березня 2019 року в Києві відбудеться головна подія українського ринку дитячих товарів — Міжнародний Форум BABY EXPO. Цього року у програмі Форуму - виставки, startup презентації,бізнес-конференція і триденний інтенсив. Детальніше — в анонсі.  

Міжнародний Форум BabyExpo 2019: чого чекати цього року
Нет комментариев
190
Новости

16 лютого у конгрес-холі Mercure успішно відбулася конференція Business fwdays'19. Конференція з чотирьох потоків і секції воркшопів привернула увагу майже півтисячі осіб. Читайте про що говорили спікери події. 

Що отримали учасники Business fwdays’19
Нет комментариев
622
Новости

Конференція з потоками, що допоможуть розібратися з усіма етапами побудови успішного бізнесу. 25 доповідей, досвід спеціалістів і 2 майстер-класи, які варті витраченого часу. Для підписників і читачів YUDJES GROUP, як завжди, подарунок.

Конференція Business fwdays 2019: чому не варто пропускати