RSS
Поиск по блогу
Рубрики
Вернуться на сайт YUDJES GROUP
Поиск по блогу

Статьи с тегом «конференция»

Всего статей: 29
Нет комментариев
32
Новости

З 26 по 29 березня 2019 року в Києві відбудеться головна подія українського ринку дитячих товарів — Міжнародний Форум BABY EXPO. Цього року у програмі Форуму - виставки, startup перзентації,бізнес-конференція і триденний інтенсив. Детальніше — в анонсі.  

Міжнародний Форум BabyExpo 2019: чого чекати цього року
Нет комментариев
109
Новости

16 лютого у конгрес-холі Mercure успішно відбулася конференція Business fwdays'19. Конференція з чотирьох потоків і секції воркшопів привернула увагу майже півтисячі осіб. Читайте про що говорили спікери події. 

Що отримали учасники Business fwdays’19
Нет комментариев
421
Новости

Конференція з потоками, що допоможуть розібратися з усіма етапами побудови успішного бізнесу. 25 доповідей, досвід спеціалістів і 2 майстер-класи, які варті витраченого часу. Для підписників і читачів YUDJES GROUP, як завжди, подарунок.

Конференція Business fwdays 2019: чому не варто пропускати
Нет комментариев
229
Новости

8 грудня відбулася найбільша конференція з інтернет-маркетингу на Західній Україні. Як вести соцмережі, працювати з блогерами і оптимізувати SEO - про це і багато іншого йшлося на Lviv iCamp.

Квест, доповіді та вокршопи на Lviv iCamp 2018
Нет комментариев
141
Новости

Вже наступної суботи відбудеться щорічна конференція Lviv iCamp. Маркетологи, власники бізнесу, PR-менеджери, SEO- та SMM-спеціалісти зберуться у Львові, щоб обговорити останні новинки і майбутні тренди інтернет-маркетингу. 

Lviv iCamp 2018 - останні квитки