RSS
Поиск по блогу
Рубрики
Вернуться на сайт YUDJES GROUP
Поиск по блогу

Статьи с тегом «конференция»

Всего статей: 28
Нет комментариев
16
Новости

16 лютого у конгрес-холі Mercure успішно відбулася конференція Business fwdays'19. Конференція з чотирьох потоків і секції воркшопів привернула увагу майже півтисячі осіб. Читайте про що говорили спікери події. 

Що отримали учасники Business fwdays’19
Нет комментариев
125
Новости

Конференція з потоками, що допоможуть розібратися з усіма етапами побудови успішного бізнесу. 25 доповідей, досвід спеціалістів і 2 майстер-класи, які варті витраченого часу. Для підписників і читачів YUDJES GROUP, як завжди, подарунок.

Конференція Business fwdays 2019: чому не варто пропускати
Нет комментариев
206
Новости

8 грудня відбулася найбільша конференція з інтернет-маркетингу на Західній Україні. Як вести соцмережі, працювати з блогерами і оптимізувати SEO - про це і багато іншого йшлося на Lviv iCamp.

Квест, доповіді та вокршопи на Lviv iCamp 2018
Нет комментариев
112
Новости

Вже наступної суботи відбудеться щорічна конференція Lviv iCamp. Маркетологи, власники бізнесу, PR-менеджери, SEO- та SMM-спеціалісти зберуться у Львові, щоб обговорити останні новинки і майбутні тренди інтернет-маркетингу. 

Lviv iCamp 2018 - останні квитки
Нет комментариев
193
Новости

Если вы были на конференции eCommerce 2018, то знаете что такое очередь возле регистрации. А также вы знаете какими должны быть интересные доклады, как приятно получать подарки и желаете повторить вчерашний день еще раз, чтобы побывать на пропущенных выступлениях.

62 доклада и более 1000 участников на eCommerce 2018