RSS
Поиск по блогу
Рубрики
Вернуться на сайт YUDJES GROUP
Поиск по блогу
Нет комментариев
834
Новости

Конференція Business fwdays 2019: чому не варто пропускати

16 лютого 2019 р. у Києві відбудеться конференція від організаторів Fwdays. Цього разу подію присвячено бізнесу, його формуванню, розвитку і просуванню.

Менше ніж за два тижні у суботу на Business fwdays'19, у Конгрес Холі «Mercure», що за адресою вул. В.Гетьмана, 6, зберуться спеціалісти різних напрямків, щоб розповісти, що ж необхідно для побудови справді прибуткового бізнесу. 

25 доповідей від досвідчених практиків на Business Fwdays'19 охоплять усі обов'язкові складові  для розвитку компанії, а саме:

  • стратегії розвитку бізнесу — потік Бізнес;
  • отримання прибутку — потік Продажі; 
  • вивчення ринку та клієнту — потік Маркетинг; 
  • формування сильної команди — потік Рекрутинг/HR.

Серед спікерів: Ярослав Сердюк (співвласник Banda), Дмитро та Олена Борисови (Ресторатори), Максим Бахматов (Керуючий партнер UNIT.City), Сергій Карпець (Head of Sales в Grammarly) Лариса Брувер (HR директор в 1+1 Media) та інші спеціалісти.

Детальну програму виступів можна переглянути на сайті конференції.

Окрім цього учасників очікує 2 майстер-класи від топових фахівців, нетворкінг, спілкування з власниками відомих компаній та навіть виступ міністра інфрастуктури Володимира Омеляна. 

Традиційно підписники сервісу SendEspert і YUDJES GROUP і читачі блогу Yudjes отримують подарунок. При купівлі квитка уведіть промокод  2D839F85A2 та отримайте знижку у 5%.

Не гайте часу і встигніть придбати квиток.

До зустрічі на Business Fwdays'19! 

Подписаться на рассылку
Email Ваше имя